Misyon & Vizyon

Dekorsan-Yeni-Logo-retina

Misyon ve Vizyon

Dekorsan Mobilya Sanayi Limited Şirketi, ahşap ve laminat temelli pencere, ahşap kapı, çelik kapı ve kompakt laminat cephe kaplama sistemlerinde sektördeki yaklaşık kırk yıllık tecrübesi ile sürekli kendini yenileyen, çağın ve teknolojinin gelişimine ayak uyduran ve bu süreçte insan sağlığı, kullanım konforu ve estetik güzelliği ekonomik bir tabanda buluşturmayı başarabilmiş bölgesinin lider firmalarından biridir.

Dekorsan Mobilya Sanayi Limited Şirketi, Kompakt laminat parke ve laminat uygulamaları alanında, alüminyum-ahşap entegrasyonu uygulamaları alanında başarılı çalışmalara imza atmış ve bilgi birikimini gerçekleştirdiği projelerine yansıtmıştır.

Dekorsan Mobilya, bölgesinde bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı hassasiyet ile yaklaşan müşteri memnuniyetini en önemli değer sayan ve müşteri odaklı proje planlamaları ile yönetim stratejilerini belirleyen bir firmadır.

İmalatını yaptığı ürünlerde, banttan çıkan her ürünün bir öncekinden daha kaliteli olması gerekir mantığı ile üretirken, satış ve montajını gerçekleştirdiği tüm markalara da Dekorsan imzasını gururla atabilmeyi başarmıştır.