İnsan Kaynakları

Dekorsan-Yeni-Logo-retina

İnsan Kaynakları

Dekorsan Mobilya yetişmiş insan gücünün iş dünyasındaki önemini bilen bir firma olarak, alanında tecrübe ve bilgi sahibi, deneyimli personeli bünyesinde istihdam eder. Başarılı olmanın sırrının kesintisiz eğitim ve gelişim olduğu bilinci ile meslek içi eğitimin önemini kavrayan Dekorsan Mobilya aynı zamanda gelişen teknolojiye de ayak uydurabilen, gerek yetişmiş insan gücünü gerekse makina parkını bu bağlamda sürekli güncel tutmaya devam eder.

Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün elde edebilmenin anahtarı kaliteli personel ve ileri görüşlü, akılcı, analitik düşünebilen yönetim kadrosu ile mümkündür. Yönetimin en üst düzeyinden başlamak üzere en alt kademede istihdam edilen personele kadar tüm kadronun ilk önce en önemli faktör olan insan olma özelliği asla göz ardı edilmeyen bir unsur olmakla beraber, kendini bilgi ve deneyim açısından her gün daha da ileriye götürebilen bir kadro oluşturmayı vizyonuna eklemiştir.

Sürekli kalite ve sürekli gelişimi kendine ilke edinen firmamız alanında profesyonellerle çalışmayı bir prensip edinmiştir.

Firmamız nezdinde çalışmak isteyen kişilerin ayrıntılı özgeçmişlerini müracat formuna ekleyerek insan kaynakları bölümüne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz BURADAN bize ulaşabilirsiniz.

İş Başvurusu Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]