Hakkımızda

Dekorsan Mobilya Sanayi Limited Şirketi, sektördeki ilk çalışmalarına 1974 yılında küçük bir marangoz atölyesi ile başlamıştır. Ahşap sektöründeki gelişmelere ve piyasa ihtiyaçlarının çeşitlenmesine müteakiben 1994 yılında “Dekorsan Mobilya Sanayi Limited Şirketi” kurulmuştur. Şirketleşme sürecinden sonra firmamız daha fazla arz üretibilmek ve üretmiş olduğu ürünlerin kalitesini arttırabilmek amacıyla  gelişen teknolojik yapı ile beraber  makina parkını da genişletmeye başlamıştır.

Mobilya ve Ahşap kapı üretiminde seri üretime geçilerek piyasa ihtiyaçları karşılanmaya başlamıştır. Gelişen zaman içerisinde Modüler Mobilya üretimine geçilmiş ve aynı zamanda özel tasarım laminat uygulamaları ile alümünyumun ahşap sektörüne entegrasyonu ile kompakt laminat malzemenin alüminyum üzerine uygulama örnekleri çoğalmış, devamında alüminyum kapak, alüminyum sürgülü kapak ve çeşitleri, ofis bölmeleri, alüminyum kasa ve benzeri sistemler üretimine geçilerek makina parkı daha da genişletilmiştir.

Dekorsan Mobilya Sanayi Limited Şirketi, bugün ahşap sektöründe alüminyum entegrasyonunu gerçekleştiren ve bölgesinde piyasa ihtiyaçlarını ciddi şekilde karşılayan profesyonel kadrosu ile gerek bireysel taleplere gerekse kurumsal taleplere yanıt verebilen güçlü bir firma haline gelmiştir.

 

1974

Marangoz Atölyesi

Sektörün mutfağı olan marangozluk mesleği, gelişen ahşap sektöründe derin deneyimler kazandırdı….

1994

Dekorsan Mobilya San Ltd Şti

Şirketleşme süreci ve sonrasında daha yüksek kalite ve daha fazla arz için makina parkını da genişletilmesi…

2004

Sektörde Liderliğe Doğru...

Mobilya ve Ahşap kapı üretiminde seri üretime geçilerek piyasa ihtiyaçları karşılanmaya başlamıştır.

2014

Kurumsallaşma Süreci

Kompakt Laminat ile Aluminyum entegrasyonu ve bölgesel ihtiyaçları ciddi şekilde karşılayabilen Profesyonel bir firma.