Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı Uygulamaları

Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı Uygulamaları

 

Alüminyum Kasa Üzeri

Laminat Kapı Uygulamaları

Alüminyumun sağlamlığı ve laminatın estetik, pratiklik ve kullanım kolaylığının cazibesinin birleşiminden Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı meydana gelmiştir.  Hem yüksek performans hem de estetiğin, sağlamlığın temsilcisi haline gelen Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı uygulamasıyla pek çok müşteri tarafından tercih edilmiştir.

Çağımızda insanlar estetik ve sağlamlığı, mekânlarındaki dekorasyonlarıyla birleştirmek istemektedirler., Gelişen inşaat sektörü de buna ivme kazandırmakta ve her dekorasyona uyumlu Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı uygulamalarını tercih etmektedir.  Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı uygulaması her renk ve desende uygulanabilmektedir. Hem iç dekorasyona hem de dış dekorasyona uygundur. Son derece sağlam darbeye dayanıklı,her zaman yeni gibi kalabilen alüminyum kasa üzeri laminat kapı kullanıcılarının da beğenisini kazanmıştır. İçerden dayanıklı alüminyum, dışardan laminatın estetiği ile çerçevelenmiş Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı her mekânda kullanıma özel tasarlanarak mimarlar tarafından da büyük beğeni toplayarak tercih edilmiştir.

Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı doğal ahşap görünüme sahiptir. İsteğe göre hem yatay hem de dikey çizgilerle uygulanabilerek müşterilerine tercih seçeneği sunar. Farklı tasarım ve modellerle müşterilerinin karşısına çıkan Alüminyum Kasa Üzeri Laminat Kapı neme, çarpmalara ve darbelere karşı dayanıklı, oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşısında mukavemetli olarak üretilmiştir.

Laminat kaplaması sayesinde ısı yalıtımını sağlar.  Alüminyum kasa üzeri laminat kapı, kapı üzerine monteli tüm aksamları ile satışa sunulmuş olup bu şekilde monte edilmektedir. Laminat kaplamalı kapılar son derece rahat ve pratik bir şekilde açılıp kapana bilmektedir. Ses geçirmez ve hijyeniktir.  Kapı kolları paslanmaz sağlam bir yapıya sahip, aksesuar tamamlayıcısı görünümündedir. ,Dışarıdan gelebilecek her türlü zorlamalara karşı emniyetli üretilmiştir. Üretim aşamasında her türlü kalite ve kullanım denetiminden geçmiş şekilde standartlara uygun olarak üretilmiştir. Tüm bu özellikleriyle muadillerinden her zaman bir adım öndedir.

Alüminyum kasa üzeri laminat kapının kullanım alanı oldukça geniştir. İş merkezleri, ofisler, sağlık kurumları, konut projeleri, bankalar ve alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, kongre salonları vb. birçok yerde gönül rahatlığıyla kullanılmakta ve her türlü ortama uyum sağlamaktadır.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz.

No Comments

Comments are closed.