Bölücü Panel Ve Ofis Bölmeleri

Bölücü Panel Ve Ofis Bölmeleri

 

Alüminyum Bölücü Panel Ve Ofis Bölmeleri

Gelişen değişen dünya ile birlikte çalışma ortamları da değişmiş eskisi gibi odaların olduğu çalışma ortamları değil açık ofis sistemlerinden oluşan çalışma ortamları tercih edilmektedir. Bölücü paneller sayesinde insanların ihtiyaç duyduğu bireysel alanlar oluşturulmuş olup grup çalışmalarının en iyi şekilde sağlandığı ortamlar sağlanmaktadır. Kullanım alanına göre değişebilen Alüminyum Bölücü Panel ve ofis bölmeleri sayesinde kirli kablo görüntüsüne de son veriyor. Gerekli olan elektrik aksamlarını ve kabloları içinde barındırarak kablo karmaşasının önüne geçer.  Tüm bunların yanında monte edilebilen zengin aksesuar çeşitleri de bulunmakta olup düzeni sağlar, çalışanın işini kolaylaştırır.

Alüminyum Bölücü Panel ve ofis bölmelerinin tercih sebeplerinden bir tanesi de kolay montaj ve taşınabilir özellikleri sayesinde ofis ortamlarını daha işlevsel hale getirmektedir.  Günümüzde çokça kullanılan bölücü panel ve ofis sistemleri mevcut alanı isteğe göre şekillendirmek daha çok işlevsellik katmak isteyenlerin tercihi. Ofis bölmeleri ile mevcut alanları yapılandırmayı, çalışma ortamlarını fazlalaştırmayı kim istemez ki! İşte tüm bunlar için en uygun olanı Alüminyum Bölücü Panel ve ofis sistemleridir.

İhtiyaçlarına kalıcı çözüm bulmak isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkan Alüminyum Bölücü Panel sistemleri birçok iş yerinde kullanılmakta ve işlevselliğiyle ofisleri daha kullanılır ve çözümcül hale getirmektedir.

Peki, bunlar içerisinde panel sistemleri nedir buna da bir göz atmak gerekir. Paneller ofis bölmeleri gibi taşınabilir özelliğe sahip değillerdir. Paneller taşıyıcı nitelikte olmayıp yine ofis bölmeleri gibi ofis ortamlarını birbirinden ayırır. Paneller büyüklük ve küçüklüklerine göre ikiye ayrılırlar. Bunlar;

– Büyük paneller

– Küçük paneller

Küçük Paneller: Fonksiyonel olmayan bir hacmin yüzeyinin kapatılması amacıyla birkaç panelin bir araya getirilmesi ile oluşan panel sistemidir. Düşey ve yatay konumda kullanımları mümkündür. Dar orta ve küçük yüzeyli paneller olarak kendi aralarında gruplandırılırlar.

Büyük Paneller:  Genişlikleri mekân boyutuyla eşit veya daha yüksek olan yükseklikleri ise yine kat yüksekliğine eşit oldukça büyük yüzeyli yapı elemanlarıdır. Bu panellerde yatay veya dikey paneller olarak ayrılabilmektedirler. Bu panelin diğer panellerden farkı ise montaj esnasında geçici panellerin yapılabilmesidir. Bunun yapılma sebebi ise büyüklüğünden dolayı ayakta durmasını dengeleyici geçici bağlantı kurulması zorunluluğudur.

Daha ayrıntılı bilgi almak için BURADAN bizimle iletişime geçebilirsiniz

No Comments

Comments are closed.